Contact

Postadres

Den Burg: Thijsselaan 2, 1791VH Den Burg

Bezoekadressen

Den Burg: Thijsselaan 2, 1791VH Den Burg
Den Helder: Hertzogstraat 82, 1782RP Den Helder

Bankrekening

Bankrekeningnummer voor huurbetaling: NL80RABO0362504881

Bankrekening overige: crediteuren, verlengingen, inschrijfgeld, taxaties e.d: NL77RABO0362553920

Team Wonen

Sady Bombeeck Medewerker klantcontact  
0889666845
 
s.bombeeck@woontij.nl
Cindy Gerrits Woonconsulent 0889666839 c.gerrits@woontij.nl
Saskia Gieles Woonconsulent 0889666829 s.gieles@woontij.nl
Christine Groen Manager Wonen 0889666835 c.groen@woontij.nl
Nick Ran Woonconsulent 0889666807 n.ran@woontij.nl

Team Vastgoed

Marcel van Boven Buurtconcierge 088 966 6845 m.vanboven@woontij.nl
Ruud Dienaar Beheerder "de Potvis" 088 966 6837 r.dienaar@woontij.nl
Nico van Egmond Senior buurtconcierge 088 966 6823 n.vanegmond@woontij.nl
Dirk IJlstra Medewerker reparatieverzoeken 088 966 6802 d.ijlstra@woontij.nl
Erik Jansen Buurtconcierge 088 966 6845 e.jansen@woontij.nl
Ab Karsten Buurtconcierge 088 966 6820 a.karsten@woontij.nl
Arthur Kops Projectvoorbereider 088 966 6819 a.kops@woontij.nl
Raymond Notten Opzichter/coördinator team Vastgoed 088 966 6825 r.notten@woontij.nl

Team financiën

Monique Halsema Financiële administratie 0889666811 m.halsema@woontij.nl
Heleen Straatman Manager Financiën 0889666834 h.straatman@woontij.nl
Harriëtte Tigchelaar Financiële administratie 0889666818 h.tigchelaar@woontij.nl
Evelien Timmermans Debiteurenadministratie 0889666804 e.timmermans@woontij.nl
Klaasje van der Velde Debiteurenadministratie 0889666812 k.vandervelde@woontij.nl
Elise Witte Financiële verslaglegging 0889666813 e.witte@woontij.nl

Directie

Jan van Andel Directeur 0889666814 j.vanandel@woontij.nl

Contactformulier

Uw gegevens
Uw vraag, klacht of compliment?
 
Annuleren

Waarmee kunnen wij je helpen?

Begin hier met zoeken!

Geen resultaten gevonden